دانلود آهنگ بهنام بانی کجای این شهری

کجای این شهری

بهنام بانی

دانلود آهنگ حمید هیراد زیبای من

زیبای من

حمید هیراد

دانلود آهنگ امید جهان بی قرار

بی قرار

امید جهان

دانلود آهنگ آرون افشار درد شیرین

درد شیرین

آرون افشار

دانلود آهنگ فرزاد فرزین کوه یخ

کوه یخ

فرزاد فرزین

دانلود آهنگ آرمین زارعی بگو بینم

بگو بینم

آرمین زارعی

دانلود آهنگ بابک جهانبخش خودمو دارم که

خودمو دارم که

بابک جهانبخش

دانلود آهنگ ماکان بند قصه ی من

قصه ی من

ماکان بند

دانلود آهنگ سینا درخشنده لالایی

لالایی

سینا درخشنده

دانلود آهنگ سینا پارسیان انتها

انتها

سینا پارسیان

دانلود آهنگ احمد سعیدی خیلی قشنگی تو

خیلی قشنگی تو

احمد سعیدی

دانلود آهنگ همایون شجریان بیدار شو

بیدار شو

همایون شجریان

فروشگاه هدایای تبلیغاتی خاص و به روز

07 شهریور 1402
فروشگاه هدایای تبلیغاتی

آیا با بهترین فروشگاه هدایای تبلیغاتی خاص و به روز آشنا هستید؟ آیا به دنبال هدایای تبلیغاتی محبوب هستید اما نمی‌دانید که آن‌ها را از کجا تهیه کنید؟ برترین فروشگاه برای فروش انواع هدیه‌های تبلیغاتی دارای ویژگی‌های خاصی است. حتی هدیه‌ای که توسط این فروشگاه به فروش می‌رسد هم خاص است.

یک هدیه خوب هدیه‌ای باکیفیت و کاربردی است که روی مخاطب تاثیر می‌گذارد و یک برند را ارتقا می‌دهد. متاسفانه تمامی مراکز تهیه هدایای تبلیغاتی قادر به ارائه چنین هدایایی نیستند. شما با انتخاب حس هفتم می‌توانید تمامی انتظارات خود را از بابت یک هدیه ویژه برآورده کنید. جهت آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.

ویژگی‌های برترین فروشگاه هدایای تبلیغاتی خاص و به روز

 • منصف بودن: فرقی ندارد که قرار است ست هدایای تبلیغاتی مدیریتی را تهیه کنید با ست هدایای مناسبتی، در هر حال منصف بودن یکی از ویژگی‌های بارز برای بهترین فروشگاه هدایای تبلیغاتی است. این مراکز جدا از این که به مشتری احترام می‌گذارند و هدایای باکیفیت را ارائه می‌کنند، قیمت‌هایی مناسب را نیز برای مشتریان خود در نظر می‌گیرند. در واقع این قیمت‌ها رقابتی هستند و نسبت به سایر فروشگاه‌ها پایین‌تر است. البته با افزایش کیفیت هدایا و نوع هدیه تبلیغاتی، ممکن است هزینه‌ها افزایش یابند.
 • ارائه هدیه باکیفیت با بسته بندی جذاب: از دیگر ویژگی‌هایی که بهترین فروشکاه‌ها دارند، ارائه محصولاتی باکیفیت و جذاب است. چنین محصولاتی در همان نگاه اول نظر مخاطب را جلب می‌کنند و نقش چشمگیری در رشد و توسعه یک برند دارند.
 • اعتبار و توجه به نیاز مشتری: در مراکز برتر فروش انواع هدایای تبلیغاتی به نیاز مشتری توجه می‌شود. برای مثال اگر مشتری برای مناسبتی خاص هدیه را سفارش دهد، قطعا هدیه‌‌های مناسبی را دریافت خواهد کرد. بر این اساس انتخاب یک فروشگاه معتبر و شناخته شده که به نظر مشتری و نیاز آن اهمیت قائل است، بسیار اهمیت دارد.
 • دسترسی آسان: بهترین فروشگاه هدایای تبلیغاتی خاص و به روز فروشگاهی است که قابلیت دسترسی آسان داشته باشد.
 • ویژگی بهترین فروشگاه هدایای تبلیغاتی

ویژگی‌های محصولات بهترین فروشگاه هدایای خاص و به روز

هدایای تبلیغاتی نوعی هدیه خاص برای تبلیغ کسب و کاری خاص هستند که شامل ابزارها و وسایل گوناگونی می‌شوند. این هدایا باید روی مخاطبان گروه هدف به خصوص مشتریان و‌ مهره‌های تاثیر گذار یک کسب و کار، موثر باشند.

در ضمن، این هدایا به عنوان یک یادگاری، باید از کیفیت کافی برخوردار باشند. اگر شما هم به فکر خرید هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌های خاص هستید، در ادامه برهی از آن‌ها معرفی شده‌اند:

 • تاثیر گذار بودن: یک هدیه تبلیغاتی زمانی هدیه خوبی است که بتواند تاثیر گذاری خوبی داشته باشد. در واقع یک هدیه قادر است حجم عشوی از احساس عاطفه را به مخاطب شما منتقل کند. در مقابل اگر یک هدیه خوب نباشد، ممکن است مخاطبان را نسبت به یک برند بدبین کند. پس اولین ویژگی مهمی که برای چنین هدایای در نظر گرفته شده است، تاثیر گذار بودن است.
 • باکیفیت بودن: از دیگر ویژگی‌های یک هدیه خوب تبلیغاتی، باکیفیت بودن آن است. کیفیت یک هدیه می‌تواند میزان ارزشمندی برند شما را افزایش دهد. یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی خاص و به روز به کیفیت هدایایی که ارائه می‌کند، توجه دارد.
 • داشتن بسته بندی مناسب: از دیگر ویژگی‌هایی که ست هدایای مدیریتی و تبلیغاتی دارند، بسته بندی مناسب آن‌ها است. قطعا اگر خود شما هم باشید، بین یک هدیه تبلیغاتی جذاب و بسته بندی شده و یک هدیه ساده و بدون بسته بندی، هدیه جذاب‌تر و دارای بسته بندی را انتخاب خواهید کرد.
  پس انتظار می‌رود که یک هدیه تبلیغاتی خوب از بسته بندی‌های زیبا و جذابی هم بهره مند شده باشد. در غیر این صورت نتایج مطلوبی را برای رشد و توسعه یک برند به دنبال نخواهد داشت.
 • کاربردی بودن: اگر یک هدیه تبلیغاتی تمامی ویژگی‌های فوق را داشته باشد اما کاربردی نباشد، به درد نمی‌خورد. برای مثال اگر شما به عنوان هدایای تبلیغاتی روز پزشک به جای ابزارهای پزشکی ست دیجیتال را هدیه دهید، قطعا این ست چندان جالب نخواهد بود. پس یک هدیه خوب هدیه‌ای است که با حرفه مد نظر متناسب باشد و در همان حرفه کاربرد داشته باشد. مثلا ست‌های مدیریتی برای افرادی که مدیر عامل یا مهره‌‌های اصلی سازمانی هستند، هدیه‌ای بسیار مناسب است.
 • مرتبط بودن: یکی دیگر از ویژگی‌های هدایای تبلیغاتی مرغوب این است که مرتبط باشند. اما این یعنی چه؟ مرتبط بودن یک هدیه یعنی ین که این هدیه با سلیقه مخاطب مد نظر شما متناسب باشد. یعنی چنین نباشد که حس خوبی را به این مخاطب القا نکند.
  این به شما کمک می‌کند که بهترین هدایا را متناسب با پرسونای مشتریان خود انتخاب کنید و بهترین نتایج را نیز دریافت نمایید. توجه داشته باشید تا زمانی که برترین فروشگاه هدایای تبلیغاتی خاص و به روز را پیدا نکنید، در انتخاب هدیه نیز موفق نخواهید بود.
  حس هفتم اینجا است تا خدمات مربوط به تهیه انواع و اقسام هدیه‌های تبلیغاتی را در اختیارتان قرار دهد. جهت ثبت سفارشات خود کافی است به سایت حس هفتم مراجعه کنید!

قیمت هدیه تبلیغاتی از معتبرترین فروشگاه هدایای تبلیغاتی

قیمت یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که به هنگام خرید هدیه تبلیغاتی از فروشگاه هدایای تبلیغاتی خاص و به روز مورد توجه قرار می‌گیرد. شما همواره باید هدایایی را انتخاب کنید که متناسب با نیازتان باشد‌ برای مثال اگر مخاطب هدف شما کارمندتان است، نیازی به صرف هزینه بالا برای خرید هدیه نیست.

فروشگاه با سابقه در هدایای تبلیغاتی

اما اگر می‌خواهید با یک شرکت یا یک سازمان قرارداد کاری ببندید، باید هدایایی فاخر را به آن‌ها ارائه کنید. همین فرق بین هدایا باعث تفاوت در قیمت آن‌ها نیز شده است. عوامل دیگری همچون نوع هدیه، تعداد آن، نوع بسته بندی هدیه و … بر روی قیمت کلی این هدایا اثر گذار هستند.

مهم‌ترین کاری که شما باید انجام دهید، این است که از فروشگاه‌های منصف بهترین هدایا را خریداری کنید. فروشگاه حس هفتم یکی از همین فروشگاه‌ها است که با ارائه هدایایی خاص و ویژه، همواره توجه مشتریان را به خود جلب کرده است. این که چرا از حس هفتم خرید کنیم، خود مقوله‌ای جدا است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

فروشگاه با سابقه در فروش هدایای تبلیغاتی

حس هفتم یکی از بهترین فروشگاه هدایای تبلیغاتی خاص و به روز است که سعی در تهیه هدایایی ویژه دارد. این فروشگاه هدایایی را برای شما طراحی می‌کند که حس مهربانی و ارزشمندی را به کلیه مخاطبان شما القا می‌کنند. این هدایا از نظر کیفیت بسیار عالی هستند و از نظر زیبایی نظیری ندارند.

شما می‌توانید انواع هدایا از ست‌های مدیریتی گرفته تا هدایای فاخری مثل صنایع دستی را به کمک حس هفتم تهیه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که وارد وب سایت این مجموعه شوید و سفارشات خود را با کارشناسان آن به اشتراک بگذارید.